Powrót do listy
Platforma SellIntegro

Formy płatności dostępne przy zakupie planu

Gdy zdecydujemy się już na odpowiedni dla naszej firmy plan należy przejść do opłacenia. Mamy tutaj trzy możliwości:

  1. Płać automatycznie co miesiąc kartą płatniczą (debetową lub kredytową)

Wybierając tą opcję przekieruje nas do kolejnego okna gdzie należy podać dane karty płatniczej. Przy wyborze tej opcji należy liczyć się z opóźnieniami uruchamiania wtyczek, które będą online dopiero po zaksięgowaniu płatności, a nie zaraz po opłaceniu.

!UWAGA!Przy błędzie płatności i ponownym złożeniu zamówienia z podpięciem karty poskutkuje 2 krotnym ściągnięciem środków z konta bankowego. Aby tego uniknąć należy wejść w ostatnią fakturę i wyłączyć płatność automatyczną!Jeżeli wykupujemy jednorazowo plan na np. 3 miesiące z góry i przypniemy kartę płatniczą, za 3 miesiące ponownie opłaci się na 3 miesiące!Płatności będą pobierane tak długo, jak będzie przypięta karta płatnicza.

  1. Zapłać przelewem online lub kartą

Po wybraniu tej opcji, zostaniemy przekierowani do kolejnej karty z możliwością wyboru banku oferującego płatności online. Przy wyborze tego typu opłaty, wtyczki będą online do kilku minut po transakcji.

  1. Zapłać przelewem

Po wyborze tej opcji przejdziemy do okna z danymi do przelewu, w tym przypadku również należy czekać do zaksięgowania płatności. Na podany przy rejestracji e-mail przyjdzie do Państwa proforma z terminem opłacenia do 14 dni. Po tym czasie, gdy nie zostanie ona opłacone, zamówienie zostanie anulowane.!UWAGA!Przykładowo, jeżeli plan wygasa nam za 7 dni i w ciągu tych 7 dni nie będzie opłaty proformy, wtyczki zostaną dezaktywowane. Jeżeli chce przyspieszyć uruchamianie wtyczek po wybraniu przelewu, napisz do nas na czat lub na pomoc@sellintegro.pl wraz z PDF potwierdzającym wpłatę.

Pamiętaj, aby po wybraniu interesującej Cię formy płatności kliknąć w zielony przycisk

  1. Mogą zainteresować Cię również takie artykuły jak:

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™