Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
Dostępny nowy regulamin. Obowiązywać będzie od 21.03.2024 r.

Ponad 10 000 firm wybrało SellIntegro do łączenia swoich systemów e-commerce. 

Zobacz, jak SellIntegro pomaga im zwiększać wydajność, automatyzować procesy i redukować ryzyko popełniania błędów.

schemat integracji
Liderzy branż wybierają SellIntegro
logo mokate
logo comarch
logo wayfair
logo baselinker
logo cloudport

Co mówią o nas inni

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy już używają SellIntegro.

Szeroka oferta wtyczek i zaangażowany zespół, dostępny na każdym etapie wdrożenia, to kluczowe atuty SellIntegro. Skuteczne połączenie programów, takich jak PrestaShop, BaseLinker i Subiekt GT, zostało zrealizowane profesjonalnie. Firma ta nie tylko dostarcza różnorodne narzędzia, ale także oferuje wsparcie na najwyższym poziomie, co sprawia, że proces integracji przebiega sprawnie i efektywnie.

Wiktor Kozłowski

KABAK

Optymalizacja całego procesu obejmowała wiele narzędzi takich jak PrestaShop, BaseLinker, Subiekt GT, drukarki fiskalne, drukarki etykiet czy laptopy i kolektory danych. Przez mnogość systemów i sprzętu, w naszym przypadku spięcie tego w jeden sprawnie działający system nie byłoby możliwe bez SellIntegro, które połączyło wszystkie elementy w jedno efektywne i zintegrowane rozwiązanie.

Norbert Walczak

Perfumeria Neness

Sprawne rozwiązanie naszych potrzeb w profesjonalny sposób. Wsparcie na każdym etapie - zarówno wdrożenia jak i właściwego działania.

dr inż. Katarzyna Sawicz

Dyrektor Operacyjny, Anwen

Dzięki rozwiązaniom Sellintegro, które stosujemy już od 3 lat, mieliśmy czas i możliwość, żeby rozwinąć praktycznie każdy aspekt realizacji zamówień - od tworzenia dokumentów sprzedażowych, poprzez wysyłkę ich za pomocą maila do klienta, aż do sprawnej i szybkiej wysyłki zamówień. Serdecznie polecamy przede wszystkim branżom sprzedającym towar na popularnych marketplace’ach oraz we własnym sklepie internetowym.

Martyna Pawlak-Kaczanowska

Ironpack

SellIntegro już od pierwszego spotkania dali się poznać jako profesjonaliści. Jasno określone założenia zostały w 100% zrealizowane, stworzyli rozwiązania idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Samo wdrożenie przebiegło sprawnie i nie odbiło się na obsłudze sprzedaży, aktualnie jesteśmy na etapie dopinania do systemu drugiej firmy. Dlatego nie zastanawiajcie się - jeżeli integracji to tylko z SellIntegro. Sprawne wdrożenie oraz szybka i kompetentna pomoc posprzedażowa.

Anna Grabik-Dziuba

CarDona

Chcielibyśmy pozostawić pozytywną opinię na temat SellIntegro. Współpracujemy z tymi niesamowitymi ludźmi już od roku. Chciałabym powiedzieć, że wszystko jest na bardzo dobrym poziomie. Profesjonaliści, którzy tam pracują są chętni do pomocy w każdej trudnej i niejasnej sytuacji. Dzięki integracji z SillIntegro uprościliśmy przetwarzanie zamówień od klientów. Wszystko stało się znacznie szybsze i wygodniejsze, zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę z Państwem. Z całego serca polecam współpracę z nimi, szczególnie dla firm zajmujących się usługami kosmetycznymi i kosmetykami.

Chetvertinovskaya Liubov

Platinum

Współpraca z firmą Sellintegro pozwoliła profesjonalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe w naszej firmie. Dzięki wsparciu ich supportu mogliśmy liczyć na szybką i kompetentną pomoc. Wykwalifikowani specjaliści to duży atut firmy SellIntegro. Z przyjemnością możemy polecić firmę jako rzetelnego partnera do współpracy.

Grzegorz Łęgowski

CEO Serwus

Ależ Wy jesteście fajni! Jesteście najlepszą ekipą, do której mi się chce pisać jak mam problem w integracji. Zawsze wszystko załatwione, ogarnięte.

Patrycja Kowalska

CreativeHobby

Wraz z rozwojem e-commerce, urosły tak wymagania naszych klientów jak i nasze oczekiwania względem możliwości wykorzystywanego oprogramowania. Potrzebowaliśmy takiego wsparcia dla Gardenowo, aby przenieść specyfikę branży - żeby odzwierciedlona została w procesach i dokumentach systemu ERP. Firma SellIntegro zintegrowała nasze systemy e-commerce i sprawiła, że nasz ERP jest dostosowany do naszych potrzeb.

Artus Błasik

Gardenowo

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół SellIntegro dostarczył rozwiązanie dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie rozwiązania przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie.

Daniel Walendziak

Gym Glamour

Zarejestruj się i wypróbuj za darmo już dziś

Trwa przekierowanie do panelu...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
14-dniowy okres testowy
Testujesz plan Professional

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™