Skorzystaj z 2 miesięcy integracji SellIntegro za darmo. Dowiedz się więcej

Strefa wiedzy o integracjach ecommerce, ERP, marketplace

Integracje Sellintegro

Nie wiesz, dlaczego automatyzacja to kluczowy trend w e-commerce? Zastanawiasz się jak zintegrować procesy sprzedażowe swojej firmy, aby zmaksymalizować jej dochody? Chciałbyś być na bieżąco z nowinkami ze świata e-handlu?


SellIntegro Blog jest kompendium wiedzy na temat automatyzacji sprzedaży internetowej oraz integracji wszelkich składających się na nią procesów, takich jak wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych, przesyłanie zamówień, kategoryzacja produktów na magazynie, aktualizacja cen i stanów magazynowych. W przystępny sposób poznasz tajemnice oprogramowania oraz usług wspomagających handel internetowy oraz zalety płynące z automatyzacji jego procesów.

Na blogu znajdziesz merytoryczne artykuły podzielone na 6 kategorii. “Integracja” - dowiedz się m.in. czym są systemy magazynowe, do czego służą systemy ERP, dlaczego programy do fakturowania są tak istotne dla firmy, a także jak działają i co oferują usługi SellIntegro.“Poradnik e-commerce” - jeśli chcesz wiedzieć co robić, aby zmaksymalizować sprzedaż w internecie, zanurz się w lekturze artykułów poradnikowych i poznaj tajniki skutecznego e-handlu. “Case study” - zobacz na przykładzie klientów SellIntegro jak automatyzacja i integracja procesów sprzedażowych rozwinęła ich działalność i podwoiła zyski. “Video” - wolisz oglądać, niż czytać? Zobacz serię filmów, w których od kulis prezentujemy, jak pomagamy klientom, a także rozmawiamy z zaproszonymi gośćmi o wszelkich aspektach związanych z e-commerce. “FAQ” - poznaj odpowiedzi na najczęściej padające pytania o nasze integracje. “Aktualności” - zobacz, co słychać w świecie e-commerce.

SellIntegro stanowi wsparcie dla każdej firmy sprzedającej produkty i usługi w sieci. Zajmujemy się tworzeniem oraz implementowaniem oprogramowania, które usprawnia prowadzenie procesów sprzedażowych od przyjęcia zamówienia do wysłania paczki z magazynu. Jesteśmy grupą ponad 40 specjalistów, którzy tworzyli fundamenty branży e-commerce w Polsce, dlatego poznaliśmy wszystkie tajemnice i prognozy rozwoju tego sektora. Znamy problemy naszych klientów, a naszą wiedzę wykorzystujemy do tworzenia usług, które skutecznie je rozwiązują.  

Z roku na rok coraz trudniej jest zaspokoić rosnący popyt konsumentów, opierając się jedynie na manualnej pracy. Rozwiązaniem jest automatyzacja części obowiązków, które zamiast pracowników wykonuje inteligentne oprogramowanie. Dzięki automatyzacji firma jest w stanie: obsłużyć kilkakrotnie więcej zamówień w ciągu jednego dnia, wyeliminować powtarzające się błędy spowodowane czynnikiem ludzkim, przyspieszyć i zwiększyć poprawność wystawiania dokumentów sprzedażowych, usprawnić pracę na magazynie.Integracja to proces synchronizowania poszczególnych etapów sprzedażowych w firmie, które zazwyczaj obsługiwane są przez różne oprogramowania. Umożliwia harmonijne połączenie funkcji poszczególnych programów, tak by z jednego miejsca móc zarządzać całym procesem sprzedaży i działania firmy. Rolą SellIntegro w tym procesie jest dostarczyć sprawne narzędzia, które zmienią te teoretyczne założenia w rzeczywistość.

Integracja poszczególnych programów do obsługi sprzedaży internetowej zwiększa Twoją kontrolę nad działaniami firmy. Pozwala monitorować wyniki sprzedaży oraz wszelkie inne procesy, takie jak liczba przyjętych zamówień, wysłanych paczek czy wystawionych faktur z płaszczyzny systemu ERP.

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™