Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
Dostępny nowy regulamin. Obowiązywać będzie od 21.03.2024 r.
8 najważniejszych powodów, dlaczego powinieneś wybrać SellIntegro
Automatyzacja

8 najważniejszych powodów, dlaczego powinieneś wybrać SellIntegro

Rozważasz różne opcje integracji dla swojego e-commerce'u, ale nie jesteś pewien, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza? Poznaj 8 powodów, dla których warto wybrać SellIntegro. Nasza platforma to gwarancja elastyczności, stabilności i niezawodności, które są niezbędne dla każdego, kto chce odnieść sukces w branży e-commerce. Nie przekonuje Cię to? Przeczytaj artykuł i dowiedz się z jakiego powodu SellIntegro to najlepszy wybór dla Twojego biznesu.

1. Elastyczność integracji SellIntegro

Zdolność szybkiej adaptacji jest kluczowa w branży e-commerce, a SellIntegro doskonale to odzwierciedla. To narzędzie skutecznie upraszcza i optymalizuje zarządzanie platformami e-commerce. Wybierając SellIntegro, otrzymujesz możliwość połączenia wielu platform e-commerce w ramach jednego planu abonamentowego. Jeśli prowadzisz aukcje na Allegro oraz posiadasz sklep internetowy np. na PrestaShop, SellIntegro pozwoli Ci w obu kanałach, w ramach jedno pakietu uruchomić np. aktualizację stanów magazynowych, która aktualizuje je nawet co 5 sekund. Ponadto, dzięki naszej integracji, masz stały dostęp do dziennika zdarzeń, gdzie możesz edytować i przeglądać ustawienia integracji z każdego miejsca i urządzenia, co gwarantuje pełną kontrolę nad integracją.

Dodatkowym atutem SellIntegro jest intuicyjna konfiguracja online, która dzięki automatycznym scenariuszom pozwala na samodzielną adaptację ustawień bez konieczności korzystania z zewnętrznych specjalistów. A co jeśli chodzi o aktualizacje? Te wdrażane są automatycznie, bez dodatkowych kosztów, co pozwala na ciągłe korzystanie z najnowszych funkcji i usprawnień. Wybierając SellIntegro, inwestujesz w przyszłość, gdzie elastyczność i innowacyjność idą w parze z wydajnością.

2. Stabilność Twojego e-commerce

Wybierając SellIntegro zyskujesz pewność bezpieczeństwa i stabilności, które są kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa e-commerce. Infrastruktura SellIntegro gwarantuje bezpieczeństwo danych i niezmienną jakość usług, nawet w przypadku lokalnych awarii. Oznacza to, że nie musisz martwić się o przerwy w dostępie do narzędzi czy utratę informacji. Co więcej, w obliczu nagłego wzrostu sprzedaży, SellIntegro zapewnia płynność realizacji zamówień poprzez synchronizację w czasie rzeczywistym, podczas gdy wiele konkurencyjnych rozwiązań pozostaje uzależnionych od lokalnej infrastruktury.

Co więcej, otwarte SDK SellIntegro pozwala na indywidualną rozbudowę integracji przez wewnętrzny dział IT Twojej firmy, co jest opcją, której brakuje u konkurencji. Wybierając SellIntegro, stawiasz na pewność i adaptacyjność, które są niezbędnymi elementami w branży e-commerce.

3. Skalowalność biznesu

Dla sprzedawców e-commerce kluczem do sukcesu jest zdolność do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych i skutecznego skalowania swojej działalności. Z SellIntegro otrzymujesz dokładnie to narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania w tym zakresie. Wybierając to rozwiązanie, zyskujesz dostęp do mnogości obsługiwanych platform e-commerce – nawet do 22 różnych marketplace’ów w ramach jednego planu abonamentowego. To oznacza, że niezależnie od rozmiaru i zakresu Twojego biznesu, SellIntegro zapewni Ci ciągłość i spójność operacji na wszystkich kanałach sprzedaży. 

<big_blue_square>Jeśli planujesz ekspansję na nowe rynki e-commerce, w każdej chwili możesz dostosować swoją automatyzację, dodając kolejne kroki bez konieczności zmiany całego planu abonamentowego.<big_blue_square>

Nawet jeśli zakupiłeś plan na rok, zawsze możesz go zwiększyć w zależności od swoich potrzeb, gwarantując, że Twoja firma zawsze będzie prawidłowo zautomatyzowana, bez względu na to, jak szybko się rozwija. SellIntegro dostosowuje się do Twojego biznesu, umożliwiając jego płynny rozwój i ekspansję, bez dodatkowych komplikacji i kosztów.

4. Wielowymiarowość integracji

Współczesny rynek e-commerce to nie tylko sprzedaż, ale również kompleksowe zarządzanie procesami handlowymi i logistycznymi. Wybierając SellIntegro, zyskujesz nie tylko standardowe narzędzie do obsługi e-commerce, ale przede wszystkim rozbudowaną platformę, która pomoże Ci w pełni zautomatyzować wszystkie kluczowe aspekty Twojego biznesu.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wystawianie dokumentów czy monitorowanie stanów magazynowych, SellIntegro oferuje unikatowe integracje umożliwiające aktualizację cen na marketplace'ach, zarządzanie ofertą produktów, wysyłkę dokumentów sprzedażowych w formacie PDF, czy komunikację bezpośrednio z systemem ERP. Otrzymujesz też narzędzia do precyzyjnego rozliczania transakcji, zmiany statusów produktów, a nawet automatyczne raporty dobowe. Z SellIntegro Twoja działalność e-commerce staje się nie tylko bardziej efektywna, ale przede wszystkim kompleksowo wspierana na każdym etapie. Dlatego jeśli myślisz o pełnej automatyzacji i optymalizacji procesów w Twoim sklepie, to rozwiązanie stworzone z myślą o Tobie.

5. Indywidualne podejście dla Twojego biznesu

Wybierając SellIntegro, nie zostajesz pozostawiony sam sobie. Do każdego nowego klienta przydzielany jest specjalny opiekun, który służy pomocą w pierwszej konfiguracji integracji. To nie tylko oszczędza Twój cenny czas, ale także gwarantuje, że wszystko zostanie ustawione poprawnie i efektywnie. Dodatkowo SellIntegro oferuje czat na żywo, co oznacza, że zawsze, gdy pojawi się problem lub pytanie, możesz liczyć na szybką i konkretną pomoc w formie rozmowy online. Wybierając SellIntegro, decydujesz się na partnera, który jest z Tobą na każdym etapie wdrożenia integracji. 

6. Niezawodna obsługa wymagających klientów 

Obsługa stale rosnącej liczby zamówień w efektywny i terminowy sposób stanowi klucz do sukcesu każdego sprzedawcy. Z SellIntegro zapewnisz sobie stabilność, niezależnie od skali Twojego biznesu.

<big_blue_square>Bez względu na to, czy obsługujesz 50, czy 50,000 zamówień, SellIntegro zapewnia błyskawiczne i niezawodne przetwarzanie każdego z nich. Nie musisz się już martwić, czy zamówienia zostaną wysłane na czas z magazynu. <big_blue_square>

Dzięki naszej zaawansowanej technologii i doskonałemu systemowi zarządzania  SellIntegro wyprzedza konkurencję, która często nie radzi sobie z nagłymi wzrostami liczby zamówień. Z nami każde zamówienie jest priorytetem, gwarantując tym samym satysfakcję każdego klienta. Wybierając SellIntegro, inwestujesz nie tylko w skuteczne rozwiązanie, ale także w budowanie trwałych relacji z klientami, którzy z pewnością docenią sprawne i terminowe realizowanie ich zamówień.

7. Nieustanne wsparcie od samego początku

Z SellIntegro Twoje pytania nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi. Nasz zespół supportu, składający się z 10 specjalistów, jest dostępny dla Ciebie 5 dni w tygodniu w godzinach roboczych, zapewniając szybką i skuteczną pomoc w każdej sytuacji. To więcej, niż może zaoferować większość konkurencyjnych firm. Co więcej, dołączając do SellIntegro, zyskujesz dostęp do aktywnej i zaangażowanej społeczności na Facebooku, liczącej ponad 1300 osób. W praktyce oznacza to nie tylko błyskawiczną pomoc od zespołu SellIntegro, ale także możliwość wymiany doświadczeń i porad z innymi sprzedawcami, którzy tak jak Ty, wybrali najlepsze dostępne rozwiązanie na rynku. Nie czekaj, dołącz do SellIntegro już dzisiaj i przekonaj się sam, jak wiele znaczy profesjonalne wsparcie.

8. Potrzebujesz jeszcze więcej?

SellIntegro oferuje więcej niż tylko podstawowe integracje. Dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego biznesu, SellIntegro oferuje bezpłatny audyt konfiguracji środowisk e-commerce oraz ustawień ERP. Ponadto, jeśli planujesz migrować swój obecny system ERP lub sklep internetowy, wchodzić na nowy marketplace lub potrzebujesz specjalistycznych rozwiązań dedykowanych, również Ci pomożemy. Nie zatrzymujemy się na standardowych rozwiązaniach. Rozumiemy, że niektóre firmy mają bardziej zaawansowane potrzeby, dlatego też oferujemy dodatkowe funkcjonalności w naszych integracjach, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nie czekaj, zdecyduj się na lidera w dziedzinie integracji - wybierz SellIntegro.

Tylko teraz do -20% na integracje SellIntegro

Sprawdź

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™