Jak poprawnie aktywować integracje na ErpBox?

Poniżej prezentujemy krok po kroku, jak podłączyć integracje między ErpBox'em, a Insert Subiekt GT.

Gdy jesteśmy już zalogowani na ErpBox, należy:1. Wejść w ->Administracja.2. Następnie ->Integracje i dodatki.3. Zjeżdżamy niżej i znajdujemy SubiektGT z logiem SellIntegro.4. Naciskamy na "Dodaj".

  1. Wybieramy rodzaj pakietu, jaki chcemy wykupić (poniżej możemy przeczytać, co zawierają dane pakiety)
  2. Klikamy "Zapisz".

Znajdujemy się w panelu, gdzie widoczne są scenariusze - ich ilość zależna jest od pakietu, który wykupiliśmy (w tym przypadku prezentujemy konfigurację pakietu III).

Po naciśnięciu na każdą pozycję wyświetli nam się scenariusz konfiguracyjny. Po uzupełnieniu go i zapisaniu możemy zauważyć, że status wtyczki uległ zmianie:

Po konfiguracji wszystkich wtyczek naciskamy "Zakończ konfiguracje". Gdy to zrobimy, naciskamy "Edytuj konfiguracje".

Gdy wyświetlimy panel integracyjny, zobaczymy taki komunikat (na żółto):

Należy połączyć to konto z kontem na SellIntegro. Po naciśnięciu "Połącz teraz" zostaniemy przeniesieni do strony Sellintegro, by się zalogować. Gdy konto zostanie połączone będziemy widzieć taki komunikat:

Ostatnim krokiem, jaki musimy wykonać to dodanie produktu do połączonego z kontem ErpBox, konta SellIntegro (w tym wypadku jest to konto o ID SI753). To z naszej strony będziecie Państwo opłacać użytkowanie tej wtyczki.

A tak integracja prezentuje się po dodaniu do konta:

W najbliższej aktualizacji edycja scenariusza będzie możliwa na stronie SellIntegro, po naciśnięciu widocznego przycisku "Konfiguruj".

Zapraszamy do skorzystania z nowej funkcjonalności!

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™