Powrót do listy
Comarch ERP Optima

Jak skonfigurować atrybuty dokumentu w Comarch ERP Optima?

Parametry synchronizacji

Wtyczka przesyłająca zamówienia z Baselinkera do Comarch ERP Optima umożliwia wprowadzanie większej ilości informacji w atrybutach dokumentu według następujących parametrów:1.Na sam początek musimy wprowadzić Nazwę oraz ID źródła, z którego pochodzi zamówienie (gdzie pobrać te dane możecie Państwo przeczytać w artykule poniżej:https://sellintegro.pl/wiki/faq/przypisanie-atrybutu-dokumentu-w-optimie)

2. Kod atrybutu w Optimie – konfigurujemy go w ustawieniach Comarch ERP Optima. (Zakładka Ogólne -> Atrybuty). W scenariuszu wpisujemy KOD danego atrybutu, który chcemy wprowadzić.

3. Wartość atrybutu w Optimie – są to zmienne np.statusy, adresy email, numery telefonu, które są pobierane z zamówienia i przekazywane do pola “wartość” w zakładce “Atrybuty” w systemie ERP. Wartości zmiennych są również widoczne na stronie, z której pobieraliśmy Nazwę oraz ID źródła. Lista jest długa więc widoczna jest tylko część pól:

4. Działanie integracji Zamówienia, których nazwa źródła to personal, a ID to 0 (są to dane, gdy zamówienie jest stworzone ręcznie w BaseLinker) mają przypisany atrybut o kodzie BUT, a wartość to ID statusu w BaseLinker. Tak prezentuje się działanie integracji w Comarch ERP Optima:

W razie problemów zapraszamy do kontaktu poprzez czat lub e-mail pomoc@sellintegro.com

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™