Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
-10% na plany abonamentowe przy zakupie na rok z kodem WIOSNA10
Allegro wprowadza nowe metody dostaw zagranicznych — Allegro Kurier DHL
Marketplace

Allegro wprowadza nowe metody dostaw zagranicznych — Allegro Kurier DHL

Platforma Allegro od 19 stycznia udostępnia nową metodę dostaw zagranicznych. Jeśli sprzedajesz z wykorzystaniem kuriera DPD, może się okazać, że nie jesteś przygotowany na wysyłkę za pośrednictwem DHL, które zostanie dodane do opcji dla kupujących. Sprawdź, czy Twoja konfiguracja w BaseLinker jest gotowa na pojawienie się zamówień z nową formą wysyłki.

Zmiany w wysyłkach zagranicznych na Allegro — Kurier DHL

Nowa metoda wysyłek zagranicznych to najświeższa opcja, którą prowadza Allegro u każdego sprzedawcy, który ma konto firmowe oraz dodaną metodę dostaw kurierem DPD. W związku z tą zmianą, każdy kupujący będzie mógł zamówić produkt z wysyłką za granicę również za pomocą firmy DHL parcel. Skonfigurowane w BaseLinker, <blue_square> automatyczne akcje pod generowanie etykiet listów przewozowych dla DPD nie wystarczą <blue_square> i będziesz musiał tworzyć etykiety dla wysyłek DHL-em ręcznie. Podpowiadamy nasze rozwiązanie: usługa automatycznych akcji dla DHL!

Pamiętaj, że jeśli masz dostępną możliwość wyboru DHL w oknie kuriera, to nie oznacza, że Twoja automatyzacja zadziała dla tej metody tak samo, jak dla kuriera DPD!

Poniżej: okno z ustawieniami automatycznych akcji w systemie BaseLinker

Kurier DHL w Allegro nie działa bez konfiguracji

Jeśli masz skonfigurowane automatyczne akcje dla przesyłek DPD, nadal będziesz mógł automatycznie generować etykiety dla tego kuriera. Po 19 stycznia jednak możesz mieć problem z ciągłością swojej pracy, ponieważ Twoje środowisko nie będzie przygotowane na to, aby automatycznie generować etykiety listów przewozowych dla DHL parcel.

Nic straconego!

Nowa usługa: ustawienia automatycznych akcji dla kuriera DHL w BaseLinker

Aby zachować płynność swoich integracji możesz skorzystać z nowej usługi, którą wprowadziliśmy ze względu na następujące potrzeby:

  • Analiza środowiska po przeprowadzeniu konfiguracji BaseLinkera
  • Zmiana ustawień w zakresie automatycznych akcji dla nowej metody dostaw za granicę kurierem DHL
  • Dostosowanie zmian metod wysyłki do dotychczasowego systemu

Co możesz zyskać dzięki wdrożeniu automatyzacji dla Allegro Kurier DHL?

Nasza usługa ma na celu przygotowanie do zmian wprowadzonych przez Allegro od strony automatycznych akcji. <big_blue_square> Jeśli system nie będzie przygotowany na nową metodę, po wybraniu przez klienta opcji DHL w systemie sprzedawcy nic się nie wydarzy i etykietę będzie trzeba wypełniać ręcznie. <big_blue_square> Marketplace wymusza na sprzedawcach przekonfigurowanie swoich systemów pod kątem nowej metody dostawy za granicę, dlatego wychodząc naprzeciw problemom w ciągłości automatyzacji możesz skorzystać z usługi dla Allegro Kurier DHL w automatycznych akcjach dla Allegro. Po wdrożeniu nowych ustawień Twoje systemy będą nieprzerwanie tworzyć dokumenty wysyłki bez konieczności Twojej ingerencji.

Jak skorzystać z usługi automatyzującej Allegro Kurier DHL w automatycznych akcjach?

Aby dopasować swoje środowisko systemowe do zwiększonej oferty metod dostawy w Allegro i zachować ciągłość swoich automatyzacji wystarczy, że skontaktujesz się z wdrożeniami SellIntegro. Już teraz możesz zamówić usługę u wdrożeniowca, który dokładnie sprawdzi Twoje ustawienia i dostosuje Twoją konfigurację, aktywując nowego kuriera w automatycznych akcjach.

Chcesz automatyzować Allegro Kurier DHL w swoim systemie?

Aktywuj DHL!

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™