Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
-10% na plany abonamentowe przy zakupie na rok z kodem WIOSNA10
Jak działa synchronizacja cykliczna?
Sprzedaż

Jak działa synchronizacja cykliczna?

Zobacz jak działa synchronizacja cykliczna

Przy konfiguracji każdej naszej integracji, jako jedną z pierwszych opcji do wyboru, zobaczysz ustawienia uruchamiania się integracji. Domyślnie okienko wygląda następująco:

Ustawienie “Tak – chcę, aby integracja uruchamiała się automatycznie” oznacza, że integracja uruchomi się sama co godzinę.

“Nie – chcę, aby integracja została uruchomiona tylko po jej ręcznym uruchomieniu przy użyciu przycisku “Synchronizuj teraz” (w panelu wtyczki)” sprawia, że integracja nie uruchomi się automatycznie. Żeby ją wywołać, należy przejść do panelu wtyczki i kliknąć przycisk “Synchronizuj teraz”

AKTUALIZACJA ENDPOINT 3!

Po aktualizacji endpoint’a do wersji 3 zmienia się wygląd konfiguracji dot. uruchamiania się integracji. Nowe okienko wygląda teraz następująco:

Zostało dodanych wiele ustawień. Wybór ręcznego uruchamiana się wtyczki pozostał w niezmienionej formie – wybranie “Nie, tylko uruchomienie ręczne” sprawia, że integracja zadziała tylko po kliknięciu przycisku “Synchronizuj teraz” w panelu wtyczki.

Automatyczne uruchamianie się wtyczki może teraz być wykorzystywane: bez przerwy, co 1 minutę, co 5 minut, co 15 minut, co 30 minut oraz co 60 minut. Odznaczenie któregoś z dni tygodnia oznacza, że w tym dniu integracja nie zostanie wykonana. Wpisanie zakresu godzinowego sprawia, że integracja będzie się uruchamiała tylko pomiędzy wyznaczonymi godzinami (należy podać tylko pełne godziny, np. 4, 15 lub 21).

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™