Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
Dostępny nowy regulamin. Obowiązuje od 21.03.2024 r.
Lepiej dopasowana oferta na platformie SellIntegro
Sprzedaż

Lepiej dopasowana oferta na platformie SellIntegro

Jako czołowy integrator systemów ERP w Polsce od zawsze robimy wszystko, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkt oraz wsparcie. Jest to możliwe tylko przy zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów oraz używaniu najlepszych technologii na rynku, zapewniających stabilną pracę w tysiącach firm każdego dnia. Jednocześnie od 2015 roku utrzymywaliśmy stały poziom cen abonamentu.

Zmiany w ofercie SellIntegro

Twoje dane obecnie przetwarzane są w oparciu o infrastrukturę Azure zapewniającą niezawodność na poziomie 99,99%. Zapewnienie takich parametrów podniosło koszt obsługi serwerowej trzykrotnie względem poprzednich operatorów, ale wierzymy, że twój biznes zasługuje na najwyższą możliwą dostępność. 

Dodatkowo koszty osobowe, zwłaszcza w branży IT stale rosną. My - przedsiębiorcy nieustannie musimy się dostosowywać do zmiennych warunków otoczenia. Ty także z pewnością odczuwasz rosnącą presję inflacyjną.

Dlatego właśnie po raz pierwszy jesteśmy zmuszeni do zmiany w zakresie naszej oferty i obecnego planu abonamentowego. Zrobiliśmy jednak wszystko, żeby nie tylko podnieść cenę tam, gdzie było to konieczne, ale także - obniżyć tam, gdzie było to możliwe. 

<big_blue_square>W nowym cenniku Twój abonament będzie w pełni zależny od zużytych zasobów i skali przedsiębiorstwa, ponieważ uważamy, że to po prostu uczciwe podejście. Znacząca grupa naszych Klientów zapłaci mniej z racji małej liczby zamówień, czy używanych wtyczek. <big_blue_square>

Nowe formy rozliczeń

Zmienią się również formy rozliczeń. Obecne pakiety All In One zostaną zastąpione przez dwa proste plany abonamentowe w zależności od grup systemów:

  • plan podstawowy dla Subiekt GT, Subiekt nexo PRO, Comarch ERP Optima oraz WAPRO Mag
  • plan enterprise dla Navireo, Microsoft Dynamics NAV, enova365, Comarch ERP XL, SAP Business One

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie, gdzie dostępny jest pełny CENNIK.

Zmiany w cennikach nastąpią <blue_square>1 sierpnia 2022 r.<blue_square> Wszystkie obecnie już opłacone pakiety All In One z wyprzedzeniem zostaną zachowane na wcześniejszych zasadach zachowując pełen zakres funkcjonalności zgodnie z nowym planem Professional. Zmiany dotyczą nowych klientów lub kolejnych odnowień dotychczasowych wtyczek. Od początku miesiąca uruchomiony zostanie na Twoim koncie powyższy pakiet - będzie działał do końca trwania obecnego abonamentu bez dodatkowych opłat. Po tym czasie możesz go przedłużyć lub wybrać plan z naszej strony.

Zmianie ulegną również plany oraz zakres wsparcia naszego działu technicznego. Szczegóły zmian dostępne są pod tym linkiem: PLANY WSPARCIA

Dziękujemy za wieloletnie zaufanie. Wierzymy, że tak ulepszona usługa spełni Twoje oczekiwania i jeszcze mocniej będzie wspierać działanie Twojego biznesu.

W razie pytań odnośnie nowych planów zachęcamy do kontaktu z naszym DZIAŁEM WSPARCIA (pomoc@sellintegro.com).

Zobacz nasz nowy cennik

Przejdź do strony

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™