Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
Po co mi program do fakturowania?
Sprzedaż

Po co mi program do fakturowania?

W dobie wszechobecnej cyfryzacji działań firmy pytanie to jest zadawane znacznie rzadziej niż parę lat temu, jednak dalej istnieje grono małych przedsiębiorców, którzy działają jeszcze „papierowo”. Wystarczy zerknąć na popularność aukcji Allegro z drukami do faktur lub dowodów wpłaty. Programów na rynku do prostego prowadzenia ewidencji i kontrolowania sprzedaży w sieci jest na pęczki. Sprawdzają się one jednak głównie przy usługach lub produktach cyfrowych.

Program do fakturowania

Aktualnie większość firm decyduje się na kompleksowe rozwiązania magazynowo-fakturujące ERP (Enterprise Resource Planning) ponieważ oferują wyższą efektywność procesów zachodzących w praktycznie wszystkich sferach przedsiębiorstwa. A dostępne rozszerzenia i liczne funkcjonalności dają nielimitowane możliwości personalizacji działań. Są to potężne narzędzia, które jednocześnie zajmują się obsługą klientów, przetwarzaniem zamówień, analizą sprzedażową, kontrolą oraz inwentaryzacją towaru na stanie. Przez szeroki wachlarz możliwości owe programy nadają się nie tylko do dużych przedsiębiorstw, ale też w bardziej lokalnej formie prowadzenia działalności.

Co dają systemy ERP?

ERP’y usprawniają działania pracowników podnosząc efektywność ich pracy oraz przynoszą znaczne oszczędności w kosztach prowadzenia działalności. Są też dobrą bazą do budowania sieci sprzedaży i multi-integracji z pozostałymi systemami sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. Zachowując przy tym wszelkie zasady przechowywania danych osobowych, co jest w ostatnich latach kluczowe.

Reasumując, jeśli jesteś na etapie otwierania działalności to pierwsze o czym powinieneś pomyśleć jest właśnie program do fakturowania lub w szerszej perspektywie pełny system ERP. A jeśli już takowy posiadasz w użyciu, to sprawdź czy możesz go bez problemu połączyć z naszym multi-integratorem.

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™