Doradztwo biznesowe +48 796 300 128
email pomoc@sellintegro.pl
Dostępny nowy regulamin. Obowiązywać będzie od 21.03.2024 r.
Jak przesyłać zamówienia z Subiekta GT do BaseLinkera?
Automatyzacja

Jak przesyłać zamówienia z Subiekta GT do BaseLinkera?

Efektywne zarządzanie zamówieniami i sprawnie działający łańcuch dostaw są kluczowe dla sukcesu każdego sprzedawcy. Narzędzia takie jak BaseLinker i Subiekt GT są jednymi z najpopularniejszych w codziennej pracy wielu sklepów internetowych. W tym artykule przyjrzymy się, jak za pomocą wtyczki od SellIntegro można efektywnie przesyłać zamówienia z Subiekt GT do BaseLinkera, co pozwala na znaczne usprawnienie procesów sprzedażowych.

Wprowadzenie do integracji

Integracja Subiekt GT z BaseLinkerem to nie tylko przesyłanie zamówień, ale również synchronizacja danych produktów, zarządzanie stanami magazynowymi oraz automatyzacja dokumentacji sprzedaży. Kluczem do sukcesu jest skonfigurowanie wtyczki w sposób, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu.

Kilka informacji na start

Zacznijmy od podstaw - każdy klient korzystający z naszej wtyczki otrzymuje unikalne ID, które jest niezbędne podczas kontaktu z działem wsparcia oraz w procesie konfiguracji. Ważne jest również świadome zarządzanie wersją integracji, co pozwoli na wykorzystanie najnowszych funkcjonalności.

Konfiguracja czasu przetwarzania zamówień

Decyzja, do ilu dni wstecz chcesz przetwarzać zamówienia, jest kluczowa. Możesz ustawić zakres od 1 do 14 dni, a z pomocą SI Extendera rozszerzyć go do 150 dni. Pamiętaj, że integracja sprawdza datę złożenia zamówienia w BaseLinkerze, co wpływa na zakres przetwarzania.

Przetwarzanie istniejących zamówień

Możliwość przetwarzania zamówień istniejących przed skonfigurowaniem integracji to funkcjonalność, która zapewnia elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb biznesowych. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Automatyzacja procesu

Zdecyduj, czy integracja ma działać automatycznie, czy preferujesz manualne uruchamianie. Automatyzacja może znacząco poprawić efektywność operacyjną, umożliwiając ustalenie częstotliwości, godzin działania oraz dni tygodnia, w których ma być aktywna.

Połączenie systemów

Kluczowym elementem jest połączenie Subiekt GT z BaseLinkerem. Wymaga to wprowadzenia danych logowania do Subiekt GT oraz pobrania tokena API z BaseLinkera, co jest fundamentem działania integracji.

Selekcja i przetwarzanie zamówień

Wybór, jakie zamówienia mają być przetwarzane i w jakim statusie mają one zostać w Subiekt GT, jest niezbędny dla płynności operacji. Możesz decydować o przetwarzaniu wszystkich zamówień lub tylko tych o określonych statusach.

Zarządzanie statusami zamówień

Integracja pozwala na dynamiczne zarządzanie statusami zamówień - zarówno tych poprawnie przeniesionych do Subiekt GT, jak i tych, które napotkały błędy w procesie przetwarzania. Daje to kontrolę nad przepływem zamówień i pozwala na szybką reakcję na ewentualne problemy.

Usuwanie zamówień i zarządzanie rezerwacjami

Możliwość usuwania zamówień z Subiekt GT oraz zarządzania rezerwacjami stanu magazynowego to funkcjonalności, które zapewniają elastyczność i dostosowanie procesów do bieżących potrzeb magazynowych.

PAMIĘTAJ

Aby integracja działała płynnie i bezproblemowo, ważne jest dokładne skonfigurowanie jej zgodnie z Twoimi potrzebami. Ustawienia takie jak częstotliwość uruchamiania, zakres przetwarzanych zamówień czy obsługa statusów mogą mieć znaczący wpływ na efektywność całego procesu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat wtyczki, sprawdź dokładną dokumentację wtyczki.

Podsumowanie

Integracja Subiekt GT z BaseLinkerem przez wtyczkę od SellIntegro to prosta metoda na usprawnienie zarządzania zamówieniami w Twoim sklepie e-commerce. Dzięki niej możesz znacząco zaoszczędzić czas oraz zminimalizować ryzyko błędów, co przekłada się na większą satysfakcję klientów i lepsze wyniki sprzedażowe. 

Zautomatyzuj przesyłanie zamówień i pozwól swojemu biznesowi rosnąć jeszcze szybciej!

Wybieram wtyczkę

Powiązane wpisy

Najnowsze wpisy

© 2023 Made with lots of ❤️ to integration by SellIntegro™